12.8 C
Скопје
18:41 - 28 февруари, 2024

(Фото) Убавата водителка на „Ѕвездите на Гранд“ првпат го покажа трудничкиот стомак! Сања Кужет со секси шлиц на фустанот!

Српската водителка Сања Кужет (40) и нејзиниот сопруг Немања Живојиновиќ ќе добијат второ дете, исто така син. Парот веќе има еден наследник, додека на водителката тоа ќе ѝ биде трето бебе.

Сања, позната како убавата и харизматична водителка на спрското музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, одлучи да се повлече од медиумите и целосно да се посвети и да ужива во бременоста, а многумина велат дека никогаш не изгледала подобро.

Водителката е активна трудница, а неодамна се појави на градски настан и за првпат го покажа трудничкиот стомак.

Сања облекла црн фустан со средна должина со длабок шлиц, а предниот дел го истакнал нејзиниот мал труднички стомак кој беше во преден план од профилот.

Водителката на „Ѕвездите на Гранд“, која сега се повлече поради бременоста,  со години е во хармонична врска со Немања Живојиновиќ со кој го има синот Страхиња, а од првиот брак го има и синот Андрија. Двете деца живеат со неа, а сега го исчекуваат и третото дете за Сања.

Инаку, атрактивната водителка е во четвриот месец од бременоста и чека момче, а неодамна со семејството замина на мини-одмор.

Слични објави

Катарина Живковиќ се огласи по веста дека е бремена: Пејачката долго време сака да стане мајка

Еспресо

(Фото) Рада Манојловиќ има нов дечко: Снимена среде улица со мускулестиот љубовник

Еспресо

Пропаднати планови: Животот на два хороскопски знаци ќе биде „уништен“ на крајот на зимата

еспресо

Цеца ја поддржа Бресквица: Ѝ држам среќа да победи, таа е преслатка

Еспресо

(Видео) Вељко Ражнатовиќ ги засука ракавите и покажа како се чисти свињарник: „Разговорот“ со свињата е урнебесен

Еспресо

Градоначалникот на Задар го разреши директорот на салата во која ќе настапува Александра Пријовиќ

Еспресо
Се вчитува....