18:52 - 20 април, 2024

(Фото) Свршеницата на Сергеј Трифуновиќ е бремена? Исидора со една објава ги подгреа гласините

Актерот Сергеј Трифуновиќ се вери со 24 години помладата убавица Исидора Мијановиќ, а поради нејзината објава сега сите коментираат дека можеби таа е бремена.

Откако објавија, поточно таа објави дека актерот е свршен со неа, двајцата речиси секој ден споделуваат заеднички моменти, а нејзината последна објава предизвика позитивен хаос.

Исидора на својата приказна на Инстаграм објави фотографија од детски машки чевли, а многумина се запрашаа дали убавата свршеница на Сергеј Трифуновиќ е бремена.

„Дали е ова можно?“, „убаво“, „ако е вистина, ова е убава вест“, се само дел од коментарите под објавата.

Инаку, Исидора наполни 28 години, што значи дека Трифуновиќ е 24 години постар од својата вереница.

Свадбата, како што рече Исидора, ја планираат до крајот на годинава.

Слични објави

Цеца Ражнатовиќ откри кога Анастасија и Немања ќе се венчаат: Еве ги деталите за свадбата на деценијата

еспресо

(Фото) Вака пред смртта Бојана Јанковиќ зборувала за поранешниот сопруг: Мојата крв…

Еспресо

За минута зема 2 000 евра бакшиш! Бресквица направи хаос меѓу публиката со песната „Орлово гнездо“

Еспресо

(Фото) Поради неа ја оставил мисицата: Починатата водителка Бојана има сестра близначка како јајце слична на неа

еспресо

Неделен хороскоп, од 22 до 28 април: Среќно небо за Овните, добра вест за Лавовите, љубовни искри за Водолиите…

еспресо

Колегите на водителката Бојана Јанковиќ во шок: Пред смртта била најсреќна личност во светот

еспресо
Се вчитува....