12.8 C
Скопје
21:56 - 27 февруари, 2024

(Фото) Прва објава на ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ по разводот: Убавата Џина ги „запали“ социјалните мрежи

Џина Џиновиќ во екот на разводот на нејзините родители објави провокативна фотографија на својот инстаграм-профил со која ги „запали“ социјалните мрежи.

Ќерката на Харис и Мелина Ѓиновиќ, Џина е многу активна на сите социјални платформи. Меѓутоа, откако во јавноста се појави веста за разводот на нејзините родители, таа не се огласуваше и подолг период не објавуваше ништо.

Убавата Џина сега ги израдува своите следбеници, па на својата инстаграм-приказна сподели селфи од огледало, а она што многумина го коментираа е стајлингот што го носеше, како и тоа дека ќерката на Харис изгледа одлично.

Заедно со објавата, ќерката на Харис и Мелина ја стави песната „Caught Up“, а потоа додала кафеаво срце и текстот на песната.

Инаку, Џина обожава луксузни патувања, облека и накит, а очигледно е дека Харис и Мелина не штедат пари кога е во прашање нивната ќерка.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)


Да потсетиме, Харис и Мелина Џиновиќ решија да стават крај на бракот, но сè уште не сакаат да зборуваат за тоа во јавноста.

– Разберете ме, не би зборувала на таа тема. Ви благодарам на повикот, пријатно – рекла Мелина Џиновиќ за „Пинк.рс“.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djina Dzinovic (@djinadzinovic)

Слични објави

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо

„Ќе ти ја скратиме косата“: Српската пејачка била жртва на демнач и добивала застрашувачки закани на домашна адреса

Еспресо

„Нонстоп сум на инфузии“: Цеца проговори за здравствените проблеми со кои се соочила периодов

Еспресо

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо
Се вчитува....