35.8 C
Скопје
19:40 - 15 јули, 2024

(Фото) Поранешната на Aца Лукас се соблече во костим за капење: Ја покажа тетоважата која ѝ ги краси препоните и задникот

Соња Вуксановиќ има тело со кое може да се пофали, а сега ги воодушеви своите следбеници на социјалните мрежи.
Соња Вуксановиќ, поранешната сопруга на пејачот Аце Лукас, има 48 години, но изгледа за неа времето стои!

Соња на социјалните мрежи редовно објавува фотографии од приватниот живот, а не се двоуми да го покаже своето тело во костим за капење. Со оглед на тоа дека има фигура на која би ѝ позавиделе многу девојки, нема од што да се срами, а со нова фотографија ја скокотнала фантазијата на своите обожаватели.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SONJA V (@sf__fashion__style)

Соња сега објави фотографија на Инстаграм и покажа како ужива на езерото, а она што многумина го забележаа е нејзината тетоважа во интимната регија и под нејзиниот костим за капење.

Слични објави

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо

(Фото) Нина Бадриќ мами воздишки во Грција, покажа фантастична фигура во костим за капење: „Совршена си!“

Еспресо

(Фото+видео) Северина ги покажа градите? Згодната пејачка избра невообичаена маичка за нејзиниот концерт

Еспресо
Се вчитува....