14:07 - 19 април, 2024

(Фото) Милица Тодоровиќ во стајлинг од 8.800 евра! Прошетала низ аеродромот без грам шминка

Српската пејачка Милица Тодоровиќ, која веќе извесно време ужива во врска со манекенот Лазар Граниќ, секој викенд редовно настапува низ цела Европа. Така Милица минатиот викенд на белградскиот аеродром „Никола Тесла“ прошета во стајлинг вреден 8.800 евра.

Иако досега не се истакнуваше по скапите комбинации на облека, модните познавачи биле шокирани од фактот што таа тој ден ги носела најновите модели на модните брендови „Баленсијага“ и „Прада“.

 

Целото внимание го украло интересната тексас јакна на „Баленсијага“ во предимензиониран крој со нитни, која чини 5.500 евра. Со неа носела и патики од истата марка од речиси 900 евра во бела боја и маица од дури 600 евра. На рамо го закачила црниот ранец од најлон на „Прада“, кој чини 1.800 евра.

Тодоровиќ била многу расположена, што може да се види и од снимките на емисијата „Папарацо лов“.

Пејачката беше насмеана и не ги избегнувала медиумите иако била исцрпена од настапот и патувањето. На лицето немала ни трага шминка, а сите ги воодушевила кога во тоа издание позирала за медиумите.

Слични објави

(Фото) На една рака носи 18.000 евра: Александра не штедела на себе, сите гледале во овој скап детаљ

Еспресо

Ќе се вика „Вила Јована“: Дечкото на Јована Јеремиќ ѝ купи луксузна куќа со базен и овоштарник

Еспресо

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо

Дарко Лазиќ по третпат станува татко: Катарина е бремена!

еспресо

(Фото) Синот на Драгана Мирковиќ јавно ја поддржа мајка си: „И во добро и во зло…“

jasmina.kantardzieva

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Се вчитува....