Анастасија Ражнатовиќ не престанува: Објави жешко видео на кое позира во пресекси бикини (ВИДЕО)

Наследничката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ веќе неколку дена ужива во топлиот Тајланд од каде секојдневно споделува фотографии.

И денеска Анастасија се сети на своите 936.000 следбеници на Инстаграм, па ги почести со провокативно видео на кое позира во минијатурен костим за капење.

Таа на себе носи бикини во сина боја, а она што прво се забележува на видеото, е нејзината совршена форма.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Looking a little well-done 🥩😛

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Слични објави

Совршен фустан за претстојните летни денови: Го носи и Пипа Мидлтон (ФОТО)

Igor

„Ме тераше да носам фустани од жена му“: Џенифер Анистон го нарече свиња сексуалниот предатор од Холивуд (ФОТО)

Igor

Хуманост на дело: Опра Винфри донира 10 милиони долари во борбата со коронавирусот

Еспресо

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor

Мала астро школа: Каде да ја најдам мојата среќа?

Igor

Не сакаше да се тргне од сопругот кој е болен од коронавирус, па сега стигнаа лошите вести!

Васко Спасоски

Остави Коментар

единаесет − пет =

Слични објави

„Кристалните чорапи“ на Мајкл Џексон на аукција, почетната цена 97.500 евра!

Igor

Откако стана мајка, таа е уште позгодна: Манекенката Цеце Орешкова се сликаше во долна облека (ФОТО)

Васко Спасоски

Тијана не може да скрие колку се гордее со својот син

Igor

Памела Андерсон се разведува после 12 дена брак!

Еспресо

Видео хороскоп за 25 јули, четврток

Igor

Поранешниот дечко на починатиот Џорџ Мајкл му ја искршил вилата вредна неколку милиони (ВИДЕО)

Igor