20.8 C
Скопје
04:34 - 15 јули, 2024

(Фото) Жешка поддршка за Хрватска: Нивес Целзијус позираше гола и се завитка во знаме

Фудбалската треска започна. Многу фудбалски фанови отпатуваа во Германија за да го гледаат Европското првенство, додека други навивачи ја изразија својата поддршка на социјалните мрежи.

Меѓу нив е и Нивес Целзијус, која со фотографии покажа дека и оваа година е со „огнените“. Таа позираше целосно гола на големо хрватско знаме. На себе има само „коцкести“ штикли, а телото го завиткала во дел од знамето.

„Ах, од каде ги набави сандалите? Премногу се добри“, „Ти си најдобрата поддршка за нас“, се дел од коментарите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius)

Слични објави

(Фото) Џенифер Анистон и Рис Витерспун критикувани за „брчките и порите“: Демек без шминка, а фотошопирани

еспресо

(Фото) Секси и на 52 години: Нина Бадриќ го покажа згодното тело на Миконос

Еспресо

Колку заработува Јована Јеремиќ за еден час: Повеќе од просечна македонска плата

еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ јаде палачинки и не дише! Неговата сопруга го снимила и го осудила за тоа што го направил

Еспресо

Дојде дури од Москва да го крсти внукот на Цеца Ражнатовиќ: Владика, епископ и кум од Кипар

еспресо

(Видео) Ален Исламовиќ во инвалидска количка: Но и тоа не го спречува да настапи на сцена

еспресо
Се вчитува....