21.8 C
Скопје
03:44 - 15 јули, 2024

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Познатиот пар Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф во Галичник, а потоа направила и весела прослава со најблиските.

Да потсетиме, тие го изговорија судбоносното „да“ во февруари минатата година, а неколку месеци подоцна, на 18 јуни, нивното семејство се прошири со малиот Јосиф.

Сега двојката сподели фотографии од овој убав ден за семејството Камилоски.

„Вечно нека ти е името синко мој“, напиша пејачот на една од фотографиите.

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....