36.8 C
Скопје
17:18 - 18 јуни, 2024

Ознака : жолтиот

Сцена

Ева Лонгорија ги ЗАСЕНИ СИТЕ во жолтиот секси фустан (ФОТО)

Igor
Актерката Ева Лонгорија на “amfAR Gala” настанот дојде во фустан во кој ги засени сите присутни. Отворениот грб и прекрасното деколте дополнително ја истакнаа нејзината...