36.8 C
Скопје
16:32 - 18 јуни, 2024

Ознака : жена од Орегон

ЛајфстајлСекојдневие

(ВИДЕО) Девојка починала како бездомник, а на нејзината сметка имало близу милион долари: Во чии раце завршило нејзиното наследство?

М.Р.
Животот понекогаш знае да си поигрува со нас, а тоа најдобро го илустрира животната приказна на една девојка која била бездомник, а притоа на нејзината...