27.8 C
Скопје
10:10 - 13 јуни, 2024

Ознака : Жарко Димитриовски

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Специјална „Еден на Еден“: Погледнете кои ѕвезди ќе му гостуваат на Жаре (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Симон Трпчески, Влатко Стефановски, Тамара Тодевска, Елена Ристеска, Жељко Самарџиќ од Белград и Јован Јованов од Канада се гости во новата епизода на „Еден на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Зоран Заев во „Еден на Еден“: Да го пополниме местото што Британија го ослободи во ЕУ! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Зоран Заев ќе биде гостин во новото издание на „Еден на Еден“ кај Жаре, во недела од 18.30 на Канал 5. Меѓу многуте приватни и...