15.8 C
Скопје
11:28 - 28 февруари, 2024

Ознака : зеленски

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ВИДЕО) Потресна објава на украинската прва дама: Погледнете, вака денес изгледа Украина

Еспресо
За само еден час видеото што го објави Олена Зеленска на својот службен профил достигна повеќе од 200.000 прегледи Со цел да му покаже на...