12.8 C
Скопје
21:57 - 23 април, 2024

Ознака : здрави навикиж

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ПОМОГНЕТЕ СИ: Овие намирници го забрзуваат метаболизмот и согоруваат маснотии

И. Т.
Точно е дека не постои магична формула што може да ја промени способноста на телото да согорува маснотии, но со правилна исхрана, вежбање и грижа...