19.8 C
Скопје
01:42 - 18 јуни, 2024

Ознака : запис

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ВИДЕО) ПОЛИНА ТАСЕВА СО ВИДЕО ЗАПИС ЗА „ОГЛЕДАЛО“: Ви го задржа ли вниманието?

Еспресо
Младата убава пејачка Полина Тасева беше најдоброто освежување што му се случи на годинешниот фeстивал Макфест. На 18 септември во Штип, таа настапи со песната „Огледало“....