17.8 C
Скопје
06:03 - 13 јуни, 2024

Ознака : залив

Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(ВИДЕО+ФОТО) ПРЕКРАСНИОТ ТАЈЛАНД: Заливот Маја отворен по четири години

Еспресо
Познатиот залив Маја во Тајланд, кој се прослави по снимањето на филмот „The Beach“ (2000) со Леонардо ди Каприо, по речиси четири години повторно е...