Ознака : зачинето

Сцена

Едноставна елеганција: Брижит Макрон во темно сино издание зачинето со нараквица (ФОТО)

Igor
Првата дама на Франција уште еднаш покажа дека нема намера да отстапи од својот стил на облекување. Брижит Макрон (66) го посети заедно со сопругот...