Tag : you are next

Филм и ТВ

По долга битка со ракот, почина 38-годишната ѕвезда на филмот „You are next“

Еспресо
Актерот Николас Тучи, кој глумеше во филмот „You are next“ од 2011 година, почина на 38-годишна возраст, откако ја загуби битката со ракот.  Тажната вест...