23.8 C
Скопје
15:20 - 28 мај, 2024

Ознака : Весна Ѓогани

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Весна Ѓогани за Мелина Џиновиќ: Беше ужасна и се фалеше со неверството, сакав сѐ да му кажам на Харис

Еспресо
Музичката ѕвезда Харис Џиновиќ неодамна се разведе од Мелина, со која има две деца – синот Кан и ќерката Џина. Пејачот изјави дека извесно време...