9.8 C
Скопје
02:35 - 15 април, 2024

Ознака : венера во вага

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

ДНЕВЕН ХОРОСКОП за 16 Август: Венера во Вага значи љубов и пари

Еспресо
Со влегувањето на Венера во знакот на Вага, благосостојбата и љубовта на многу од знаците ќе се подобри. Прилики за длабока конекција и финанскиски успех...