16.8 C
Скопје
04:08 - 20 мај, 2024

Ознака : украсот

СветСлајдерСцена

ФОТО: Омилената актерка сурово ја исмеваат – Гнев и бес поради украсот на новогодишната елка на Џенифер Анистон

Еспресо
Иако на социјалните мрежи редовно зборува за пандемијата и за важноста на носењето маски, Џенифер Анистон малку се занела при изборот на новогодишни украси, што...