16.8 C
Скопје
07:41 - 22 мај, 2024

Ознака : убавива

Здрави навики

Тајната на Елизабет Харли за совршениот и млад изглед и на 54 години! (ФОТО)

Еспресо
Иако е во шестата деценија од животот, славната актерка изгледа премногу младо, а сето тоа се должи на режимот кој вклучува здрав план за исхрана...