34.8 C
Скопје
20:19 - 15 јули, 2024

Ознака : 54 години

Здрави навики

Тајната на Елизабет Харли за совршениот и млад изглед и на 54 години! (ФОТО)

Еспресо
Иако е во шестата деценија од животот, славната актерка изгледа премногу младо, а сето тоа се должи на режимот кој вклучува здрав план за исхрана...