14.8 C
Скопје
06:46 - 22 мај, 2024

Ознака : тресење

Наши ФациСлајдерСцена

БОБАН РАЈОВИЌ ПОТРЕСЕН ОД ЗЕМЈОТРЕСОТ: Познатиот пејач настапувал во близина на епицентарот на земјотресот кој ја погоди Босна и Херцеговина

М.Р.
Познатиот пејач Бобан Рајовиќ со синот бил на неколку километри од епицентарот на земјотресот кој вознемири граѓаните на Босна и Херцеговина, а притоа предизвика материјални...