11.8 C
Скопје
04:12 - 23 мај, 2024

Ознака : транзит

АстроВи ПрепорачувамеМала астро школаСлајдерХороскоп

ОД 6.МАРТ ПРИСТИГНУВА МОЌЕН АСТРО ПЕРИОД КОЈ НОСИ ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Што ќе предизвика за хороскопските знаци Марс во Водолија?

еспресо
Марс е планета на енергијата, но и на борбеноста, на преземањето акција. Марс е „машката“ енергија и го означува начинот како реагираме. Затоа, бидете внимателни...