10.8 C
Скопје
04:50 - 23 мај, 2024

Ознака : тотална

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кралицата Елизабета во тотална изолација – Ниту семејството не смее да и се доближува!

Еспресо
Британскиот дворец јасно порача дека со здравјето на кралицата нема шегување… Британското кралско семејство, како и поголемиот дел од светот, е во самоизолација поради пандемијата...