Tag : топен

Кујна Сцена

Брз, лесен и вкусен ручек за денес – Макарони со кулен и топен кашкавал

Igor
Доматен сос, кулен, топен кашкавал и многу јаглехидрати од макарони, веројатно ќе се согласите дека звучи одлично. Па како можете да го направите овој рецепт?...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian