20.8 C
Скопје
19:49 - 22 мај, 2024

Ознака : тоалетна хартија

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Јелена Карлеуша објави дека сопругот Душко Тошиќ го прифатил предизвикот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
По веста дека Душко Тошиќ ја претепал својата сопруга Јелена Карлеуша, која го пријавила во полиција заради семејно насилство, а која популарната пејачка јавно ја...
Секојдневие

Тоалетна хартија за 3.999 долари, гратис – дијамантски прстен!

Еспресо
Златарница во Америка се пошегувала на сметка на големата побарувачка на тоалетна хартија, поради паниката што ја предизвика ширењето на коронавирусот. Во излогот поставиле тоалетна...