19.8 C
Скопје
22:04 - 14 јуни, 2024

Јелена Карлеуша објави дека сопругот Душко Тошиќ го прифатил предизвикот! (ВИДЕО)

По веста дека Душко Тошиќ ја претепал својата сопруга Јелена Карлеуша, која го пријавила во полиција заради семејно насилство, а која популарната пејачка јавно ја демантира, објаснувајќи дека полицијата го посетила нејзиниот дом за да се увери дека фудбалерот е во самоизолација по враќањето од Кина, каде што професионално игра фудбал, ЈК приложи уште еден доказ дека се’ е во ред меѓу неа и нејзиниот маж.

Имено, Карлеуша објави видео со кое покажа дека Душко го прифатил предизвикот на социјалните мрежи да „жонглира“ со тоалетна хартија.

Слични објави

(Фото) Кејт Мидлтон се огласи пред утрешното јавно појавување: Терапијата оди добро, има лоши и добри денови

еспресо

(Фото) Павле и Ирина Камилоски му направија крштевка на синот Јосиф

Еспресо

(Фото) Злато и дијаманти: Позната српска манекенка се прошета низ Белград со накит вреден 72.000 евра

Еспресо

(Фото) Сопругата на Дарко Лазиќ се соблече во шестиот месец од бременоста! Го покажа стомакот во минијатурно бикини

Еспресо

Скандал во „Никогаш не е доцна“: Жика Јакшиќ ги фатил натпреварувачите во измама, веднаш ги дисквалификувал

Еспресо

Совети од Клиника „Жан Митрев“: Минимално инвазивен ласерски третман на враснато влакно

еспресо
Се вчитува....