10.8 C
Скопје
05:09 - 23 мај, 2024

Ознака : тилчец

ЗдравјеИстражувања

ДЕЛ ОД ЗАЧИН КОЈ СИТЕ ГО КОРИСТИМЕ, А НИКОЈ НЕ ЈА ЗНАЕ НЕГОВАТА МОЌ: Жените се колнат во него!

Еспресо
Сите го имате овој зачин во кујната, и сигурно не сте знаеле дека ги намалува проблемите за време на менопаузата, помага во решавање на сувоста...