26.8 C
Скопје
14:12 - 25 мај, 2024

Ознака : тетароск

Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(Фотогалерија) Уличните уметници и живите статуи ни ги разубавеа градовите

Еспресо
Пред 22 години на денешен ден (5 јуни) со актот „Велосипедисти“ кој беше поставен на шетачката зона, попозната како ул. Македонија во центарот на Скопје,...