24.8 C
Скопје
15:24 - 30 мај, 2024

Ознака : темпераури

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

СЛАВЧО ПОПОСКИ НАЈАВУВА: Високи температури, еве во кои денови!

Еспресо
– Во следните денови времето во Македонија ќе биде сончево и ЗНАЧИТЕЛНО ТОПЛОПЛО со мала до умерена локална облачност. Во попладневните часови ќе има услови...