16.8 C
Скопје
03:55 - 20 мај, 2024

Ознака : тејлор вард

СветСлајдерСцена

ПОРАНЕШНАТА СОПРУГА НА МАРЕЗ СЕ ОГЛАСИ: За него станав муслиманка, а ме остави за инфлуенсерка

М. Г.
Рита Џохал, поранешната сопруга на Ријад Марез, ѕвездата на Манчестер Сити, тврди дека славниот фудбалер им свртел грб на неа и на неговото семејство откако...