10.8 C
Скопје
04:40 - 23 мај, 2024

Ознака : Татјана Луговаја

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) Свадба како од руските бајки, мајката на Викторија Лоба кажа „да“ во охридската Света Софија

М.Р.
Пејачката Викторија Лоба на својот инстаграм – профил секојдневно споделува интересни фотографии и видеа. Храна, настапи, прекрасни дестинации, модни комбинации како и прекрасни моменти поминати...