10.8 C
Скопје
05:58 - 23 мај, 2024

Ознака : Тања Трајковска

Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(РАЗГОВОР+ФОТО) ТАЊА ТРАЈКОВСКА, НОВИНАРКА И ЦВЕЌАРКА: Најубавото цвеќе е букетот кој ќе го добиете без причина!

jasmina.kantardzieva
Со Тања Трајковска, препознатливото лице од ТВ-екраните, и по изглед и по збор, муабетиме на тема цвеќиња. Уште е романтична, уште верува во убавите манири...