23.8 C
Скопје
17:21 - 25 јуни, 2024

Ознака : страдална недела

Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлРетроСекојдневиеСлајдерСтил

Велика сабота: Што (не)треба да правите на овој ден

еспресо
На последниот ден од Великиот пост е забрането да се прави врева, не се прифаќаат забави и кавги. На овој ден не е препорачливо да...