Tag : широки

Сцена

Во панталони пред матичар? – Пристигна нова мода! (ФОТО)

Igor
Актерката од „Игра на тронови“, Софи Тарнер, се венчаше со музичарот Џо Џонас во Лас Вегас минатата недела, а наместо венчаница облече бели панталони со...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian