19.8 C
Скопје
22:04 - 14 јуни, 2024

Ознака : шампонот

Uncategorized

За што се можете да го употребувате шампонот за коса?

Igor
Освен што ја негува косата и ја прави чиста и мека, вашиот шампон може да направи чуда и во домаќинството. Ако ви има останато малку...