Ознака : северна македонија

Лајфстајл Сцена

Според проценките на магазинот „Билборд“ МАКЕДОНИЈА МОЖЕ ДА ПОБЕДИ на Евровизија

Igor
Светски познатиот музички магазин ,,Билборд” направил листа на 12 песни кои оваа година можат да победат на Евровизија. Меѓу нив е и песната „Proud“ на...