Ознака : сексолозите

Лајфстајл

Сексолозите откриваат кој е најдобриот период од денот за секс

Igor
Сексолозите имаат мислење за тоа кој дел од денот е најдобар за водење љубов. Додека некои сметаат дека кафето е најдобриот начин за будење, тие...