Ознака : саша барон коен

Uncategorized

Покрај оваа верзија на Борат, дури и Бред Пит би изгледал смешно! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Саша Барон Коен ви е симпатичен, но не го доживувате како добар „фраер“? Ова е доказ дека грешите! Тој ги насмеа сите како казахстанскиот новинар...
Лајфстајл

Познатиот комичар жестоко го искритикува Зукерберг!

Igor
Познатиот актер и комичар Саша Барон Коен, жестоко го искритикува извршниот директор на Фејсбук, Марк Зукерберг, велејќи дека тој би му дозволил дури и на...