Ознака : марк зукерберг

Лајфстајл

Познатиот комичар жестоко го искритикува Зукерберг!

Igor
Познатиот актер и комичар Саша Барон Коен, жестоко го искритикува извршниот директор на Фејсбук, Марк Зукерберг, велејќи дека тој би му дозволил дури и на...