7.8 C
Скопје
03:44 - 20 мај, 2022

Ознака : радмило арменулиќ

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

РАДМИЛО АРМЕНУЛИЌ СЕ ОГЛАСИ ЗА ФИЛМОТ „ТОМА“: Силвана е претставена како лесна жена

Еспресо
Филмот „Тома“ беше емитуван на телевизиските екрани на првиот ден од новата година. Тој доживеа огромна популарност кога се прикажуваше во кино салите и фасцинацијата...