23.8 C
Скопје
11:47 - 2 јуни, 2023

Ознака : полимики

Балкан Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер Сцена

(Видео) Ѓоковиќ почести момче со сто евра, неговиот гест предизвика полемики: „Малку е, требал стан во Белград да му купи…“

Еспресо
Новак Ѓоковиќ предизвика вистинсо воодушевување кога се појави на натпреварот помеѓу Црвена Звезда и Валенсија одигран во Белград. Еден од најдобрите тенисери на сите времиња...