20.8 C
Скопје
02:10 - 30 јуни, 2022

Ознака : пивофест

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Ламбе ќе го запали Прилеп на 16 јули

Еспресо
„Триесет и четири годишниот маж од Битола“ ќе го запали Прилеп на 16 јули, кога е предвиден неговиот настап на сцената на Пивофест. Популарниот фестивал...