Ознака : пиво фест 2019

Лајфстајл Сцена

ЦЕЦА загрме во секси издание во ПРИЛЕП (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Фолк ѕвездата Цеца Разжнатовиќ синоќа настапи на „Пиво фест“ во Прилеп. Таа е веќе неколку години по ред гостинка на манифестацијата, а пред настапот прием...