Ознака : пирсли

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Синот на Синди Крафорд оди на лекување од дрога! (ФОТО)

Слободен печат
Младиот манекен, Присли Гербер (20), уште попознат како син на славната актерка и модел Синди Крафорд (54) и Ранде Гербер (57), забележан е како оди...