Ознака : пирс бронсон

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Пирс Броснан (66) не личи на себе: Ниту трага од Џејмс Бонд! (ФОТО)

Еспресо
Актерот кој најмногу го паметиме по улогите во филмовите на Џејмс Бонд, 66-годишниот Пирс Броснан, овие денови го промени изгледот. Пирс, по потекло од Ирска,...