Ознака : пилиња

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Спајдермен одгледува кокошки: Том Холанд најде решение за недостигот на јајца во маркетите! (ФОТО)

Еспресо
Актерот Том Холанд кој глуми „Спајдермен“ во истоимената франшиза на филмскиот универзум Марвел, на својот инстаграм-профил се пожали дека во супермаркетите нема јајца среде пандемијата...