17.8 C
Скопје
11:58 - 27 февруари, 2024

Ознака : отворен балкан

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдер

(Фото) Koja e згодната српска министерка што ги лансира во светот „Винските патишта на Отворен Балкан“?

Еспресо
Убава, елегантна, префинета дама, но и врвен професионалец – така ја опишуваат министерката за трговија, туризам и телекомуникации на Србија, Татјана Матиќ која во пресрет...