5.3 C
Скопје
04:36 - 19 април, 2024

Ознака : министерка за туризам

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПЕспресоСлајдер

(Фото) Koja e згодната српска министерка што ги лансира во светот „Винските патишта на Отворен Балкан“?

Еспресо
Убава, елегантна, префинета дама, но и врвен професионалец – така ја опишуваат министерката за трговија, туризам и телекомуникации на Србија, Татјана Матиќ која во пресрет...